| Jinis Tampilan | IPS-TFT-LCD |
| Jeneng merek | WISEVISION |
| Ukuran | 1,47 inci |
| Piksel | Titik 172×320 |
| Arah Pandang | IPS/Gratis |
| Area Aktif (AA) | 17,65 x 32,83 mm |
| Ukuran Panel | 19,75 x 36,86 x 1,56 mm |
| Susunan warna | Garis Vertikal RGB |
| Werna | 65 K |
| Padhang | 350 (Minimal)cd/m² |
| Antarmuka | QSP/MCU |
| Nomer Pin | 8 |
| IC Driver | GC9307 |
| Jinis Lampu Latar | 3 LED PUTIH |
| Tegangan | -0.3~4.6 V |
| Bobot | Dilaporake |
| Suhu Operasional | -20 ~ +70 °C |
| Suhu Panyimpenan | -30 ~ +80°C |
N147-1732THWIG49-C08 kuwi modul IPS TFT-LCD 1,47 inci sing nduweni resolusi dhuwur 172x320 piksel. Dilengkapi teknologi IPS (In-Plane Switching) sudut pandang amba, modul iki ngasilake gambar sing konsisten lan berkualitas tinggi kanthi warna sing padhang, jenuh, lan alami ing sudut pandang 80 derajat (kiwa/tengen/munggah/mudhun).
Layar iki ndhukung pirang-pirang antarmuka, kalebu SPI, kanggo integrasi sistem sing fleksibel. Padhange sing dhuwur yaiku 350 cd/m² njamin visibilitas sing apik sanajan ing cahya sekitar sing padhang. Performa didorong dening IC driver GC9307 sing canggih, saengga operasine lancar lan efisien.
Spesifikasi Utama:
Rasio Kontras: 1500:1
Rasio Aspek: 3:4 (Biasa)
Tegangan Catu Daya Analog: -0.3V nganti 4.6V (Tipe 2.8V)
Suhu Operasi: -20°C nganti +70°C
Suhu Panyimpenan: -30°C nganti +80°C