| Jinis Tampilan | IPS-TFT-LCD |
| Jeneng merek | WISEVISION |
| Ukuran | 3,97 inci |
| Piksel | Titik 320×480 |
| Arah Pandang | IPS/Gratis |
| Area Aktif (AA) | 55,68×83,52 mm |
| Ukuran Panel | 60×92.25×2.2 mm |
| Susunan warna | Garis Vertikal RGB |
| Werna | 16.7M |
| Padhang | 400 (Min)cd/m² |
| Antarmuka | MCU |
| Nomer Pin | 15 |
| IC Driver | ILI9488 |
| Jinis Lampu Latar | 8 LED PUTIH CHIP |
| Tegangan | 2.7~3.3 V |
| Bobot | Dilaporake |
| Suhu Operasional | -20 ~ +70 °C |
| Suhu Panyimpenan | -30 ~ +80°C |
TFT398B008 kuwi modul LCD TFT 3,98 inci nganggo panel IPS. Modul iki dibangun nganggo IC driver ILI9488 sing ndhukung antarmuka MCU.
Layar potret iki nduweni resolusi 320×480 titik lan padhange 400 cd/m² (nilai khas), lan kontras 1200 (nilai khas).
Panel IPS nduwèni kaunggulan sudut pandang sing amba yaiku Kiwa: 89 / Tengen: 89 / Munggah: 89 / Mudhun: 89 derajat (biasané).
Panel iki nduwèni macem-macem perspektif, warna sing padhang, lan gambar berkualitas tinggi kanthi sifat sing jenuh.
Iki cocok banget kanggo aplikasi kayata instrumen medis, piranti genggam, sistem pemantauan keamanan.
Suhu operasi modul iki yaiku -20 ℃ nganti 70 ℃, lan suhu panyimpenan yaiku -30 ℃ nganti 80 ℃.