| Jinis Tampilan | IPS-TFT-LCD |
| Jeneng merek | WISEVISION |
| Ukuran | 1,46 inci |
| Piksel | Titik 80×160 |
| Arah Pandang | Kabeh Ulasan |
| Area Aktif (AA) | 16,18×32,35 mm |
| Ukuran Panel | 18,08×36,52×2,1 mm |
| Susunan warna | Garis Vertikal RGB |
| Werna | 65 K |
| Padhang | 350 (Minimal)cd/m² |
| Antarmuka | SPI 4 Jalur |
| Nomer Pin | 13 |
| IC Driver | GC9107 |
| Jinis Lampu Latar | 3 LED PUTIH |
| Tegangan | -0.3~4.6 V |
| Bobot | 1.1 |
| Suhu Operasional | -20 ~ +70 °C |
| Suhu Panyimpenan | -30 ~ +80°C |
N146-0816KTBPG41-H13 kuwi modul IPS TFT-LCD 1,46 inci sing nduweni resolusi 80x160 piksel. Nggunakake teknologi IPS (In-Plane Switching) sudut pandang amba, modul iki nawakake kualitas gambar sing konsisten ing sudut pandang 80 derajat (kiwa/tengen/munggah/mudhun), ngasilake warna sing padhang, jenuh, lan alami.
Layar iki ndhukung pirang-pirang antarmuka (SPI, MCU, RGB) kanggo integrasi sing fleksibel. Kanthi tingkat padhange sing dhuwur yaiku 350 cd/m², iki njamin visibilitas sing apik sanajan ing cahya sekitar sing padhang. Performa didorong dening **IC driver GC9107** sing canggih, njamin operasi sing lancar lan efisien.
Spesifikasi Utama:
Rasio Kontras: 800:1
Rasio Aspek: 3:4 (Biasa)
Tegangan Catu Daya Analog: -0.3V nganti 4.6V (Tipe 2.8V)
Suhu Operasi: -20°C nganti +70°C
Suhu Panyimpenan: -30°C nganti +80°C