| Jinis Tampilan | IPS-TFT-LCD |
| Jeneng merek | WISEVISION |
| Ukuran | 3,95 inci |
| Piksel | Titik 480×480 |
| Arah Pandang | IPS/Gratis |
| Area Aktif (AA) | 36,72×48,96 mm |
| Ukuran Panel | 40,44×57×2 mm |
| Susunan warna | Garis Vertikal RGB |
| Werna | 262K |
| Padhang | 350 (Minimal)cd/m² |
| Antarmuka | SPI / MCU / RGB |
| Nomer Pin | 15 |
| IC Driver | ST7701S |
| Jinis Lampu Latar | 8 LED PUTIH CHIP |
| Tegangan | 2.5~3.3 V |
| Bobot | 1.2 g |
| Suhu Operasional | -20 ~ +70 °C |
| Suhu Panyimpenan | -30 ~ +80°C |
TFT040B039 iku modul IPS TFT-LCD kothak ukuran 3,95 inci sing kasusun saka 480 x 480 piksel.
Modul iki ndhukung antarmuka RGB lan nganggo panel IPS, kanthi sudut pandang kiwa: 80/tengen: 80/ndhuwur: 80/ngisor: 80 derajat (nilai khas), kontras 1000:1 (nilai khas), padhange 350 cd/m² (nilai khas), panel kaca padhang, rasio aspek 1:1.
Modul TFT040B039 wis dipasang nganggo IC kontroler ST7701S, lan kisaran voltase catu daya antarmuka yaiku 2.5V~3.3V, kanthi nilai khas 2.8V.
Model TFT040B039 nduwèni kisaran suhu kerja -20 ℃ nganti +70 ℃; Kisaran suhu panyimpenan yaiku -30 ℃ ~ +80 ℃.
Iki cocok banget kanggo aplikasi kayata instrumen medis, piranti genggam, sistem pemantauan keamanan.