| Jinis Tampilan | IPS-TFT-LCD |
| Jeneng merek | WISEVISION |
| Ukuran | 1,65 inci |
| Piksel | 142 x 428 Titik |
| Arah Pandang | IPS/Gratis |
| Area Aktif (AA) | 13,16 x 39,68 mm |
| Ukuran Panel | 16,3 x 44,96 x 2,23 mm |
| Susunan warna | Garis Vertikal RGB |
| Werna | 65K |
| Padhang | 350 (Minimal)cd/m² |
| Antarmuka | 4 Jalur SPI/MCU |
| Nomer Pin | 13 |
| IC Driver | NV3007 |
| Jinis Lampu Latar | 3 LED PUTIH |
| Tegangan | 2.5~3.3 V |
| Bobot | 1.1 |
| Suhu Operasi | -20 ~ +60 °C |
| Suhu Panyimpenan | -30 ~ +80°C |
SPEC N165-1442KTBIG31-H13 kuwi modul IPS TFT-LCD 1,65 inci sing ngasilake resolusi 142×428 piksel. Dilengkapi teknologi IPS (In-Plane Switching) sudut pandang amba, modul iki nyedhiyakake sudut pandang 80° (L/R/U/D) sing konsisten kanthi gambar sing cerah lan akurat warna.
Ndhukung antarmuka SPI, MCU, lan RGB, tampilan iki mbisakake integrasi sistem sing fleksibel. Padhange sing dhuwur 350 cd/m² njamin visibilitas optimal ing lingkungan sing padhang, dene IC driver NV3007 sing canggih njamin kinerja sing efisien.
Spesifikasi Utama:
Rasio Kontras: 1000:1
Rasio Aspek: 3:4 (Biasa)
VDD Analog: 2.5V - 3.3V (Tipe 2.8V)
Suhu Operasi: -20°C nganti +60°C
Suhu Panyimpenan: -30°C nganti +80°C
Macem-macem tampilan: Kalebu Monochrome OLED, TFT, CTP;
Solusi tampilan: Kalebu nggawe perkakas, FPC khusus, lampu latar lan ukuran; Dhukungan teknis lan desain-in
P: 1. Apa aku bisa njaluk pesenan conto?
A: Ya, kita nampa pesenan sampel kanggo nyoba lan mriksa kualitas.
P: 2. Pira suwene wektu tunggu kanggo sampel?
A: Sampel saiki butuh 1-3 dina, sampel khusus butuh 15-20 dina.
P: 3. Apa sampeyan duwe watesan MOQ?
A: MOQ kita yaiku 1PCS.
P: 4. Garansine piro suwene?
A: 12 Sasi.
P: 5. Ekspres apa sing kerep digunakake kanggo ngirim conto?
A: Biasane kita ngirim conto liwat DHL, UPS, FedEx utawa SF. Biasane butuh 5-7 dina kanggo tekan.
P: 6. Apa jangka wektu pembayaran sing bisa ditampa?
A: Biasane istilah pembayaran kita yaiku T/T. Liyane bisa dirembug.