| Jinis Tampilan | IPS TFT-LCD |
| Jeneng merek | WISEVISION |
| Ukuran | 2,45 inci |
| Piksel | 172RGB*378 |
| Arah Pandang | 12:00 |
| Area Aktif (AA) | 25,8(T) x 56,7(V) mm |
| Ukuran Panel | 28(T) x 61.35(P) x 2.5(D) mm |
| Susunan warna | Garis Vertikal RGB |
| Werna | Putih |
| Padhang | 350 (Minimal)cd/m² |
| Antarmuka | SPI 4 Jalur |
| Nomer Pin | 16 |
| IC Driver | ST77925 |
| Jinis Lampu Latar | 4 LED PUTIH |
| Tegangan | 2.5~3.3 V |
| Bobot | 1.1g |
| Suhu Operasional | -20 ~ +70 °C |
| Suhu Panyimpenan | -30 ~ +80°C |
N245-1737KTWPG01-C16 kuwi TFT-LCD 2,45 inci kanthi resolusi 172RGB*378 piksel. Ndhukung macem-macem antarmuka kayata 4 Line SPI, nyedhiyakake fleksibilitas kanggo integrasi sing lancar menyang proyek apa wae. Padhange layar 350cd/m² njamin visual sing jelas lan jelas sanajan ing kondisi cahya sing padhang. Monitor iki nggunakake IC driver canggih kanggo njamin kinerja sing lancar lan efisien.
N245-1737KTWPG01-C16 nggunakake teknologi sudut amba (In plane Switching). Rentang pandang kiwa: 25/tengen: 25/munggah: 25/mudhun:25derajat. rasio kontras 1000:1, lan rasio aspek 3:4 (nilai khas). Tegangan suplai kanggo analog yaiku saka 2.5V nganti 3.3V (nilai khas yaiku 2.8V). Panel IPS nduweni macem-macem sudut pandang, warna sing cerah, lan gambar berkualitas tinggi sing jenuh lan alami. Modul TFT-LCD iki bisa digunakake ing suhu saka -20℃ nganti +70℃, lan suhu panyimpenane wiwit saka -30℃ nganti +80℃.
New Vision Technology Co., Ltd. kantor pusaté ana ing Shenzhen lan wis nglayani para pelanggan sajrone 15 taun kanthi kemampuan R&D sing kuwat. Kita setya nyedhiyakake layanan tampilan lan teknis sing berkualitas tinggi kanggo para pelanggan ing saindenging jagad. Produk kita, kayata N245-1737KTWPG01-C16, dikenal amarga keandalan, stabilitas, lan efisiensi.
Macem-macem tampilan: Kalebu Monochrome OLED, TFT, CTP;
Solusi tampilan: Kalebu nggawe perkakas, FPC khusus, lampu latar lan ukuran; Dhukungan teknis lan desain-in
Pangerten sing jero lan lengkap babagan aplikasi pungkasan;
Analisis kauntungan biaya lan kinerja saka macem-macem jinis tampilan;
Panjelasan lan kerjasama karo pelanggan kanggo nemtokake teknologi tampilan sing paling cocog;
Nggarap perbaikan terus-terusan ing teknologi proses, kualitas produk, penghematan biaya, jadwal pengiriman, lan liya-liyane.
P: 1. Apa aku bisa njaluk pesenan conto?
A: Ya, kita nampa pesenan sampel kanggo nyoba lan mriksa kualitas.
P: 2. Pira suwene wektu tunggu kanggo sampel?
A: Sampel saiki butuh 1-3 dina, sampel khusus butuh 15-20 dina.
P: 3. Apa sampeyan duwe watesan MOQ?
A: MOQ kita yaiku 1PCS.
P: 4. Garansine piro suwene?
A: 12 Sasi.
P: 5. Ekspres apa sing kerep digunakake kanggo ngirim conto?
A: Biasane kita ngirim conto liwat DHL, UPS, FedEx utawa SF. Biasane butuh 5-7 dina kanggo tekan.
P: 6. Apa jangka wektu pembayaran sing bisa ditampa?
A: Biasane istilah pembayaran kita yaiku T/T. Liyane bisa dirembug.