| Jinis Tampilan | IPS-TFT-LCD |
| Jeneng merek | WISEVISION |
| Ukuran | 1,08 inci |
| Piksel | Titik 128×220 |
| Arah Pandang | IPS/Gratis |
| Area Aktif (AA) | 13,82×23,76 mm |
| Ukuran Panel | 16,12×29,76×1,52 mm |
| Susunan warna | Garis Vertikal RGB |
| Werna | 65K |
| Padhang | 300 (Min)cd/m² |
| Antarmuka | SPI / MCU |
| Nomer Pin | 13 |
| IC Driver | GC9A01 |
| Jinis Lampu Latar | 1 LED PUTIH CHIP |
| Tegangan | 2.5~3.3 V |
| Bobot | 1.2 g |
| Suhu Operasional | -20 ~ +70 °C |
| Suhu Panyimpenan | -30 ~ +80°C |
N108-1222TBBIG15-H13 kuwi modul layar TFT-LCD sudut amba IPS 1,08 inci ukuran cilik. Panel TFT-LCD ukuran cilik iki nduwèni résolusi 128×220 piksel, IC kontroler GC9A01 bawaan, ndhukung antarmuka SPI 4-kawat, kisaran voltase suplai (VDD) 2,5V~3,3V, padhange modul 300 cd/m², lan kontras 800.
Salah sawijining fitur unggulan saka layar TFT LCD 1,08 inci iki yaiku panel IPS (In-Plane Switching) bawaan. Teknologi iki nawakake sudut pandang sing luwih amba kiwa: 80 / tengen: 80 / ndhuwur: 80 / ngisor: 80 derajat (khas), saengga pangguna bisa nikmati visual sing jelas lan jelas saka kabeh sudut. Apa sampeyan lagi nonton video, ndeleng foto, utawa main game, layar iki njamin pengalaman visual sing unggul.
N108-1222TBBIG15-H13 cocok banget kanggo aplikasi kaya ta piranti sing bisa dienggo, produk putih, sistem video, instrumen medis, kunci cerdas. Suhu operasi modul iki yaiku -20 ℃ nganti 70 ℃, lan suhu panyimpenan yaiku -30 ℃ nganti 80 ℃.