| Jinis Tampilan | OLED |
| Jeneng merek | WISEVISION |
| Ukuran | 0,63 inci |
| Piksel | Titik 120x28 |
| Mode Tampilan | Matriks Pasif |
| Area Aktif (AA) | 15,58×3,62 mm |
| Ukuran Panel | 21,54×6,62×1,22 mm |
| Werna | Monokrom (Putih) |
| Padhang | 220 (Minimal)cd/m² |
| Metode Nyetir | Pasokan internal |
| Antarmuka | I²C |
| Kewajiban | 1/28 |
| Nomer Pin | 14 |
| IC Driver | SSD1312 |
| Tegangan | 1.65-3.3 V |
| Bobot | Dilaporake |
| Suhu Operasional | -40 ~ +85 °C |
| Suhu Panyimpenan | -40 ~ +85°C |
N063-2028TSWIG02-H14 mung ukuran 0,63 inci, nyedhiyakake solusi sing ringkes lan serbaguna kanggo kabutuhan tampilan sampeyan. Modul iki nduweni resolusi piksel 120x28 titik lan padhange nganti 270 cd/m², njamin gambar sing jelas lan jelas. Ukuran AA 15,58 × 3,62mm lan garis besar sakabèhé 21,54 × 6,62 × 1,22mm nggampangake integrasi menyang macem-macem piranti lan sistem elektronik. Layar OLED cilik 120x28 0,63 inci iki cocok kanggo piranti sing bisa dienggo, Rokok Elektronik, piranti portabel, piranti perawatan pribadi, pena perekam swara, piranti kesehatan, lan liya-liyane.
Salah sawijining fitur utama modul tampilan OLED kita yaiku antarmuka I²C sing berkualitas tinggi, sing ndadekake komunikasi lan kontrol lancar. Iki njamin operasi sing lancar lan integrasi sing gampang menyang persiyapan sing wis ana. Kajaba iku, modul tampilan dilengkapi IC driver SSD1312, sing luwih ningkatake kinerja lan keandalan modul tampilan.
1. Tipis–Ora perlu lampu latar, bisa ngetokake dhewe;
2. Sudut pandang amba: Derajat bebas;
3. Padhange Dhuwur: 270 cd/m²;
4. Rasio kontras dhuwur (Ruang Peteng): 2000:1;
5. Kacepetan respon dhuwur (<2μS);
6. Suhu Operasi sing Amba;
7. Konsumsi daya sing luwih murah.