| Jinis Tampilan | OLED |
| Jeneng merek | WISEVISION |
| Ukuran | 2,23 inci |
| Piksel | Titik 128×32 |
| Mode Tampilan | Matriks Pasif |
| Area Aktif (AA) | 55,02×13,1 mm |
| Ukuran Panel | 62×24×2.0 mm |
| Werna | Putih/Biru/Kuning |
| Padhang | 120 (Minimal)cd/m² |
| Metode Nyetir | Pasokan eksternal |
| Antarmuka | SPI Paralel/I²C/4-kawat |
| Kewajiban | 1/32 |
| Nomer Pin | 24 |
| IC Driver | SSD1305 |
| Tegangan | 1.65-3.3 V |
| Bobot | Dilaporake |
| Suhu Operasional | -40 ~ +85 °C |
| Suhu Panyimpenan | -40 ~ +85°C |
X223-2832ASWCG02-C24 kuwi layar OLED Grafis COG 2,23”, digawe kanthi resolusi 128x32 piksel. Modul layar OLED iki nduweni dimensi garis luar 62×24×2,0 mm lan ukuran AA 55,02×13,1 mm;
Modul iki wis dibangun nganggo IC kontroler SSD1305; bisa didhukung antarmuka paralel, SPI 4-baris, lan I²C; voltase pasokan logika yaiku 3.0V (nilai khas), 1/32 tugas nyopir.
X223-2832ASWCG02-C24 minangka layar OLED struktur COG, modul OLED iki cocok kanggo aplikasi omah cerdas, POS keuangan, instrumen genggam, piranti teknologi cerdas, otomotif, piranti sing bisa dipakai cerdas, instrumen medis, lan liya-liyane. Modul OLED bisa dioperasikake ing suhu saka -40℃ nganti +85℃; suhu panyimpenane wiwit saka -40℃ nganti +85℃.
1. Tipis–Ora perlu lampu latar, bisa ngetokake dhewe;
2. Sudut pandang amba: Derajat bebas;
3. Padhange Dhuwur: 140 cd/m²;
4. Rasio kontras dhuwur (Ruang Peteng): 2000:1;
5. Kacepetan respon dhuwur (<2μS);
6. Suhu Operasi sing Amba;
7. Konsumsi daya sing luwih murah.
Ngluncurake layar modul tampilan OLED cilik 2,23 inci sing dirancang anyar, yaiku produk revolusioner sing nggabungake teknologi canggih karo desain sing kompak.
Modul layar OLED iki nduwèni ukuran layar sing ringkes mung 2,23 inci, saéngga cocog kanggo aplikasi kanthi papan sing winates. Senajan ukurané cilik, modul layar iki nduwèni resolusi titik 128x32 sing apik banget, saéngga njamin tampilan informasi sing jelas lan tajem.
Teknologi OLED sing digunakake ing modul tampilan iki njamin kualitas gambar sing apik banget, warna sing cerah, lan kontras sing ora ana tandhingane. Teknologi dioda pemancar cahaya organik (OLED) ngilangi kebutuhan lampu latar, saengga ningkatake efisiensi energi lan ngilangi kemungkinan masalah sing ana gandhengane karo lampu latar kayata pendarahan lampu latar.
Salah sawijining fitur unggulan saka layar modul tampilan OLED iki yaiku fleksibilitasé. Apa sampeyan lagi ngembangake piranti sing bisa dienggo, elektronik cilik, utawa piranti omah cerdas, modul iki bisa diintegrasikan kanthi lancar menyang desain sampeyan. Kompatibilitas karo macem-macem mikrokontroler lan rentang voltase sing amba ndadekake modul iki cocog kanggo macem-macem aplikasi.
Layar modul tampilan OLED 2,23 inci uga nyedhiyakake visibilitas sing apik banget saka kabeh sudut, njamin konten sampeyan tetep jelas lan bisa diwaca sanajan ing kondisi cahya sing angel. Iki ndadekake layar iki cocog kanggo peralatan utawa gadget ruangan terbuka sing kudu dideleng saka macem-macem sudut.
Kajaba iku, modul tampilan iki dirancang kanggo integrasi sing gampang, kanthi antarmuka sing prasaja sing gampang diintegrasi karo sistem sing wis ana. Ukurane sing ringkes lan desain sing entheng ngidini modul iki gampang diintegrasi menyang proyek apa wae tanpa ngorbanake kinerja.
Sakabèhé, layar modul tampilan OLED cilik 2,23 inci iki dadi pengubah game ing babagan teknologi tampilan. Résolusi sing nyengsemake, warna sing cerah, lan kompatibilitas karo macem-macem aplikasi ndadekake pilihan sing sampurna kanggo para pangembang sing nggoleki solusi tampilan sing berkualitas tinggi. Kanthi faktor bentuk sing cilik lan kinerja sing unggul, modul tampilan iki bakal ngganti cara kita ndeleng lan sesambungan karo piranti elektronik.
1. Tipis–Ora perlu lampu latar, bisa ngetokake dhewe;
2. Sudut pandang amba: Derajat bebas;
3. Padhange Dhuwur: 140 cd/m²;
4. Rasio kontras dhuwur (Ruang Peteng): 2000:1;
5. Kacepetan respon dhuwur (<2μS);
6. Suhu Operasi sing Amba;
7. Konsumsi daya sing luwih murah.