| Jinis Tampilan | OLED |
| Jeneng merek | WISEVISION |
| Ukuran | 1,71 inci |
| Piksel | Titik 128×32 |
| Mode Tampilan | Matriks Pasif |
| Area Aktif (AA) | 42.218×10.538 mm |
| Ukuran Panel | 50,5×15,75×2,0 mm |
| Werna | Monokrom (Putih) |
| Padhang | 80 (Min)cd/m² |
| Metode Nyetir | Pasokan eksternal |
| Antarmuka | SPI Paralel/I²C/4-kawat |
| Kewajiban | 1/64 |
| Nomer Pin | 18 |
| IC Driver | SSD1312 |
| Tegangan | 1.65-3.5 V |
| Bobot | Dilaporake |
| Suhu Operasional | -40 ~ +70 °C |
| Suhu Panyimpenan | -40 ~ +85°C |
X171-2832ASWWG03-C18 kuwi modul tampilan OLED COG. Kanthi ukuran AA 42.218×10.538mm lan garis luar ultra-tipis 50.5×15.75×2.0mm, Modul Tampilan OLED iki nawakake desain sing kompak lan ramping sing bisa diintegrasi kanthi mulus menyang piranti elektronik apa wae.
Padhange modul sing luar biasa yaiku 100 cd/m² njamin visual sing jelas lan jelas sanajan ing lingkungan sing padhang.
Pilihan antarmuka sing serbaguna kalebu paralel, I²C, lan SPI 4-kawat, nyedhiyakake kemungkinan integrasi fleksibel kanggo nyukupi macem-macem syarat aplikasi.
Layar OLED iki wis dipasang nganggo IC SSD1315, IC driver SSD1312, Modul Layar OLED njamin kinerja lan keandalan sing luar biasa.
IC driver njamin transmisi data sing cepet lan akurat, saengga bisa nggawe interaksi pangguna lancar.
Apa iku kanggo piranti olahraga sing bisa dienggo, peralatan kesehatan, utawa sistem manufaktur cerdas, Modul Layar OLED kita minangka pilihan sing sampurna kanggo nambah pengalaman pangguna lan nampilake potensi sejati produk sampeyan.
1. Tipis–Ora perlu lampu latar, bisa ngetokake dhewe;
2. Sudut pandang amba: Derajat bebas;
3. Padhange Dhuwur: 100 cd/m²;
4. Rasio kontras dhuwur (Ruang Peteng): 2000:1;
5. Kacepetan respon dhuwur (<2μS);
6. Suhu Operasi sing Amba;
7. Konsumsi daya sing luwih murah.