| Jinis Tampilan | IPS-TFT-LCD |
| Jeneng merek | WISEVISION |
| Ukuran | 2,76 inci |
| Piksel | Titik 480×480 |
| Arah Pandang | IPS/Gratis |
| Area Aktif (AA) | 70,13×70,13 mm |
| Ukuran Panel | 73,03 × 76,48 × 2,35 mm |
| Susunan warna | Garis Vertikal RGB |
| Werna | 262K |
| Padhang | 450 (Minimal)cd/m² |
| Antarmuka | MIPI |
| Nomer Pin | 15 |
| IC Driver | ST7701S |
| Jinis Lampu Latar | 4 LED PUTIH CHIP |
| Tegangan | 3.0~3.6 V |
| Bobot | Dilaporake |
| Suhu Operasional | -20 ~ +70 °C |
| Suhu Panyimpenan | -30 ~ +80°C |
TFT276B009 kuwi layar IPS TFT-LCD bunder kanthi layar diameter 2,76 inci kanthi resolusi 480x480 piksel. Layar TFT bunder iki kasusun saka panel IPS TFT-LCD sing dibangun nganggo IC driver ST7701S sing bisa komunikasi liwat antarmuka MIPI.
TFT276B009 diadopsi minangka panel IPS (In plane Switching), sing nduweni kaluwihan kontras sing luwih dhuwur, latar mburi ireng sejati nalika tampilan utawa piksel mati lan sudut pandang sing luwih amba Kiwa: 85 / Tengen: 85 / Munggah: 85 / Mudhun: 85 derajat (khas), rasio kontras 1.200: 1 (nilai khas), padhange 450 cd/m² (nilai khas).
Tegangan catu daya LCM yaiku saka 3.0V nganti 3.6V, nilai khas 3.3V. Modul tampilan iki cocok kanggo piranti kompak, piranti sing bisa dienggo, produk otomatisasi omah, produk putih, sistem video, lan liya-liyane. Modul iki bisa dioperasikake ing suhu saka -20℃ nganti + 70℃ lan suhu panyimpenan saka -30℃ nganti +80℃.
TFT276B009 ora duwé panel tutul, saéngga desainé luwih resik lan minimalis. Fitur iki ndadèkaké cocog banget kanggo aplikasi sing ora mbutuhaké fungsi tutul nalika isih njamin pengalaman tampilan sing berkualitas tinggi.
Ngaturake layar modul tampilan LCD TFT bunder 480×480 titik ukuran cilik 2,76 inci sing revolusioner, sing dadi solusi sing sampurna kanggo kabeh kabutuhan tampilan sampeyan. Kanthi ukuran sing ringkes lan tampilan resolusi dhuwur, modul iki nyedhiyakake pengalaman ndeleng sing apik banget kanggo macem-macem aplikasi.
Layar modul tampilan LCD TFT iki nduweni desain bunder kanthi diameter 2,76 inci, saengga cocog kanggo piranti kanthi papan winates. Senajan ukurane cilik, layar iki nduweni resolusi dhuwur 480 × 480 titik, sing njamin gambar sing jelas lan tajem. Apa sampeyan ngrancang smartwatch, piranti omah cerdas, utawa produk elektronik kompak liyane, modul iki bakal cocog karo desain sampeyan nalika menehi kinerja visual sing nggumunake.
Modul iki nggunakake teknologi TFT LCD canggih kanggo njamin warna sing cerah, kontras sing tajem, lan sudut pandang sing apik banget. Apa sampeyan ana ing njero ruangan utawa njaba ruangan, tampilan tetep katon jelas, njamin pengalaman pangguna sing lancar ing lingkungan apa wae. Modul iki uga nggabungake fungsi tutul kapasitif, sing ngidini pangguna sesambungan karo tampilan kanthi gampang.
Modul iki ora mung nyedhiyakake kinerja visual sing apik banget, nanging uga serbaguna lan gampang diintegrasikan menyang sistem apa wae. Modul iki nduweni desain plug-and-play sing prasaja sing cocok kanggo pangembang sing berpengalaman lan pamula. Modul iki kompatibel karo macem-macem mikrokontroler lan bisa diintegrasikan kanthi lancar menyang arsitektur sistem sing wis ana.
Kajaba iku, layar modul tampilan LCD TFT 480×480 titik bunder ukuran cilik 2,76 inci iki nduweni daya tahan lan keandalan sing apik banget. Layar iki bisa tahan kahanan operasi sing atos lan nyedhiyakake umur layanan sing dawa, njamin produk sampeyan tetep fungsional lan katon apik sajrone wektu sing luwih suwe.
Ringkesane, layar modul tampilan LCD TFT bunder 480×480 titik ukuran cilik 2,76" iki minangka pilihan sing sampurna kanggo piranti elektronik kompak sing mbutuhake tampilan resolusi dhuwur. Ukurane sing cilik, teknologi canggih, fleksibilitas, lan daya tahane ndadekake pilihan sing apik banget kanggo para desainer lan pengembang. Tingkatake pengalaman visual produk sampeyan nganggo modul khusus iki.