| Jinis Tampilan | IPS-TFT-LCD |
| Jeneng merek | WISEVISION |
| Ukuran | 2.00 inci |
| Piksel | Titik 240×320 |
| Arah Pandang | IPS/Gratis |
| Area Aktif (AA) | 30,6×40,82 mm |
| Ukuran Panel | 34,6×47,8×2,05 mm |
| Susunan warna | Garis Vertikal RGB |
| Werna | 262K |
| Padhang | 350 (Minimal)cd/m² |
| Antarmuka | SPI / MCU / RGB |
| Nomer Pin | 22 |
| IC Driver | ST7789 |
| Jinis Lampu Latar | 3 LED PUTIH CHIP |
| Tegangan | 2.4~3.3 V |
| Bobot | Dilaporake |
| Suhu Operasional | -20 ~ +70 °C |
| Suhu Panyimpenan | -30 ~ +80°C |
N200-2432KHWIG07-C22 kuwi layar IPS TFT-LCD 2 inci kanthi resolusi 240x320 piksel. Ndhukung macem-macem antarmuka kayata SPI, MCU lan RGB, nyedhiyakake fleksibilitas kanggo integrasi sing lancar menyang proyek apa wae. Padhange layar 350 cd/m² njamin visual sing jelas lan jelas sanajan ing kondisi cahya sing padhang. Monitor iki nggunakake IC driver ST7789 sing canggih kanggo njamin kinerja sing lancar lan efisien.
N200-2432KHWIG07-C22 nggunakake teknologi IPS (In plane Switching) sudut amba. Rentang tampilan kiwa: 80/tengen: 80/mudhun: 80 derajat. Rasio kontras 1500:1, lan rasio aspek 3:4 (nilai khas). Tegangan catu daya kanggo analog yaiku saka 2.4V nganti 3.3V (nilai khas yaiku 2.8V). Panel IPS nduweni macem-macem sudut pandang, warna sing cerah, lan gambar berkualitas tinggi sing jenuh lan alami. Modul TFT-LCD iki bisa digunakake ing suhu saka -20℃ nganti +70℃, lan suhu panyimpenane saka -30℃ nganti +80℃.
New Vision Technology Co., Ltd. kantor pusaté ana ing Shenzhen lan wis nglayani para pelanggan sajrone 15 taun kanthi kemampuan R&D sing kuwat. Kita setya nyedhiyakake layanan tampilan lan teknis sing berkualitas tinggi kanggo para pelanggan ing saindenging jagad. Produk kita, kayata N200-2432KHWIG07-C22, dikenal amarga keandalan, stabilitas, lan efisiensi.