| Jinis Tampilan | OLED |
| Jeneng merek | WISEVISION |
| Ukuran | 0,66 inci |
| Piksel | Titik 64x48 |
| Mode Tampilan | Matriks Pasif |
| Area Aktif (AA) | 13,42×10,06 mm |
| Ukuran Panel | 16,42×16,9×1,25 mm |
| Werna | Monokrom (Putih) |
| Padhang | 80 (Min)cd/m² |
| Metode Nyetir | Pasokan internal |
| Antarmuka | Paralel/ I²C/4-kawat SPI |
| Kewajiban | 1/48 |
| Nomer Pin | 28 |
| IC Driver | SSD1315 |
| Tegangan | 1.65-3.5 V |
| Bobot | Dilaporake |
| Suhu Operasional | -40 ~ +85 °C |
| Suhu Panyimpenan | -40 ~ +85°C |
Modul N066-6448TSWPG03-H28 kuwi layar OLED COG kelas konsumen, ukuran diagonal 0,66 inci, digawe kanthi resolusi 64x48 titik. Modul OLED iki dibangun nganggo IC SSD1315; ndhukung antarmuka Paralel/I²C/4-kawat SPI; voltase suplai kanggo logika yaiku 2,8V (VDD), lan voltase suplai kanggo tampilan yaiku 7,5V (VCC). Arus karo layar checkerboard 50% yaiku 7,25V (kanggo warna putih), tugas nyopir 1/48. Modul N066-6448TSWPG03-H28 ndhukung pasokan Pompa Pengisian internal lan pasokan VCC eksternal.
Modul iki cocok kanggo piranti sing bisa dienggo, piranti portabel, lan liya-liyane. Modul iki bisa dioperasikake ing suhu saka –40℃ nganti +85℃; suhu panyimpenane wiwit -40℃ nganti +85℃.
1. Tipis–Ora perlu lampu latar, bisa ngetokake dhewe;
2. Sudut pandang amba: Derajat bebas;
3. Padhange Dhuwur: 430 cd/m²;
4. Rasio kontras dhuwur (Ruang Peteng): 2000:1;
5. Kacepetan respon dhuwur (<2μS);
6. Suhu Operasi sing Amba;
7. Konsumsi daya sing luwih murah.