| Jinis Tampilan | OLED |
| Jeneng merek | WISEVISION |
| Ukuran | 1,32 inci |
| Piksel | Titik 128×96 |
| Mode Tampilan | Matriks Pasif |
| Area Aktif (AA) | 26,86×20,14 mm |
| Ukuran Panel | 32,5×29,2×1,61 mm |
| Werna | Putih |
| Padhang | 80 (Min)cd/m² |
| Metode Nyetir | Pasokan eksternal |
| Antarmuka | SPI Paralel/I²C/4-kawat |
| Kewajiban | 1/96 |
| Nomer Pin | 25 |
| IC Driver | SSD1327 |
| Tegangan | 1.65-3.5 V |
| Bobot | Dilaporake |
| Suhu Operasional | -40 ~ +70 °C |
| Suhu Panyimpenan | -40 ~ +85°C |
Ngaturake N132-2896GSWHG01-H25, modul tampilan OLED struktur COG canggih sing nggabungake desain entheng, konsumsi daya sing sithik, lan profil ultra-tipis. Layar iki ukurane 1,32 inci lan nduweni resolusi piksel 128×96 titik, nyedhiyakake visual sing jelas kanggo macem-macem aplikasi. Modul iki nduweni ukuran sing kompak yaiku 32,5×29,2×1,61 mm, saengga cocog kanggo peralatan kanthi papan winates.
Salah sawijining fitur unggulan saka modul OLED iki yaiku padhange sing apik banget. Layar iki nduweni padhange minimal 100 cd/m², njamin visibilitas sing apik sanajan ing lingkungan sing padhang. Apa sampeyan nggunakake kanggo peralatan instrumentasi, aplikasi omah, POS keuangan, instrumen genggam, peralatan teknologi cerdas, instrumen medis, lan liya-liyane, modul iki bakal nyedhiyakake antarmuka pangguna sing jelas lan jelas.
N132-2896GSWHG01-H25 dirancang kanggo beroperasi ing macem-macem kahanan lan beroperasi kanthi sampurna ing kisaran suhu -40°C nganti +70°C. Kajaba iku, kisaran suhu panyimpenane yaiku -40℃ nganti +85℃, njamin kinerja sing bisa dipercaya sanajan ing lingkungan ekstrem. Iki ndadekake cocok kanggo aplikasi sing mbutuhake stabilitas lan daya tahan, menehi sampeyan ketenangan pikiran yen peralatan sampeyan bakal bisa digunakake kanthi andal ing kahanan apa wae.
①Tipis–Ora perlu lampu latar, bisa ngetokake dhewe;
②Sudut pandang amba: Derajat bebas;
③Padhang Dhuwur: 100 cd/m²;
④Rasio kontras dhuwur (Kamar Peteng): 10000:1;
⑤Kacepetan respon dhuwur (<2μS);
⑥Suhu Operasi sing Amba
⑦Konsumsi daya sing luwih murah;