| Jinis Tampilan | IPS-TFT-LCD |
| Jeneng merek | WISEVISION |
| Ukuran | 0,87 inci |
| Piksel | 50 x 120 Titik |
| Arah Pandang | KABEH ULASAN |
| Area Aktif (AA) | 8,49 x 20,37mm |
| Ukuran Panel | 10,8 x 25,38 x 2,13mm |
| Susunan warna | Garis Vertikal RGB |
| Werna | 65K |
| Padhang | 350 (Minimal)cd/m² |
| Antarmuka | SPI 4 Jalur |
| Nomer Pin | 13 |
| IC Driver | GC9D01 |
| Jinis Lampu Latar | 1 LED Putih |
| Tegangan | 2.5~3.3 V |
| Bobot | 1.1 |
| Suhu Operasi | -20 ~ +60 °C |
| Suhu Panyimpenan | -30 ~ +80°C |
N087-0512KTBIG41-H13 kuwi layar IPS TFT-LCD 0,87 inci kanthi resolusi 50x120 piksel. Ndhukung macem-macem antarmuka kayata SPI, nyedhiyakake fleksibilitas kanggo integrasi sing lancar menyang proyek apa wae. Padhange layar 350 cd/m² njamin visual sing jelas lan jelas sanajan ing kondisi cahya sing padhang. Monitor iki nggunakake IC driver GC9D01 sing canggih kanggo njamin kinerja sing lancar lan efisien.
N087-0512KTBIG41-H13 nggunakake teknologi IPS (In plane Switching) sudut amba. Rentang tampilan kiwa: 70/tengen: 70/mudhun: 70 derajat. Rasio kontras 1000:1, lan rasio aspek 3:4 (nilai khas). Tegangan catu daya kanggo analog yaiku saka 2.5V nganti 3.3V (nilai khas yaiku 2.8V). Panel IPS nduweni macem-macem sudut pandang, warna sing cerah, lan gambar berkualitas tinggi sing jenuh lan alami. Modul TFT-LCD iki bisa digunakake ing suhu saka -20℃ nganti +60℃, lan suhu panyimpenane saka -30℃ nganti +80℃.