| Jinis Tampilan | OLED |
| Jeneng merek | WISEVISION |
| Ukuran | 3,12 inci |
| Piksel | Titik 256×64 |
| Mode Tampilan | Matriks Pasif |
| Area Aktif (AA) | 76,78×19,18 mm |
| Ukuran Panel | 88×27.8×2.0 mm |
| Werna | Putih/Biru/Kuning |
| Padhang | 60 (Min)cd/m² |
| Metode Nyetir | Pasokan eksternal |
| Antarmuka | SPI paralel/4-kawat |
| Kewajiban | 1/64 |
| Nomer Pin | 30 |
| IC Driver | SSD1322UR1(COF) |
| Tegangan | 1.65-3.3 V |
| Bobot | Dilaporake |
| Suhu Operasional | -40 ~ +85 °C |
| Suhu Panyimpenan | -40 ~ +85°C |
X312-5664ASWDF01-C30 kuwi layar OLED Grafis 3,12”, digawe kanthi resolusi 256×64 piksel.
Modul tampilan OLED iki nduwèni dimensi garis luar 88×27,8×2,0 mm lan ukuran AA 76,78×19,18 mm;
Modul iki wis dibangun nganggo IC kontroler SSD1322UR1(COF); bisa didhukung antarmuka paralel, SPI 4-baris, lan I²C; voltase suplai logika yaiku 2.5V (nilai khas), tugas nyopir 1/64.
X312-5664ASWDF01-C30 minangka tampilan OLED struktur COF, modul OLED iki cocok kanggo aplikasi medis, panel kontrol, mesin checkout mandiri, mesin tiket, meter parkir, lan liya-liyane.
Modul OLED bisa beroperasi ing suhu saka -40℃ nganti +85℃; suhu panyimpenane wiwit saka -40℃ nganti +85℃.
Kanthi modul PMOLED X312-5664ASWDF01-C30 lan fitur-fitur canggihé, para pelanggan bisa éntuk pengalaman visual sing unggul.
Kompatibilitas karo IC driver SSD1322 njamin fungsi lan kinerja sing optimal.
Jiangxi Wisevision Optronics Co., Ltd. bakal nggawa solusi tampilan paling anyar kanggo ningkatake produk lan pengalaman pangguna sampeyan.
Percayaa marang kita kanggo nyukupi kabeh kabutuhan modul OLED sampeyan lan supaya keahlian kita sing ndorong sukses sampeyan.
1. Tipis–Ora perlu lampu latar, bisa ngetokake dhewe;
2. Sudut pandang amba: Derajat bebas;
3. Padhange Dhuwur: 80 cd/m²;
4. Rasio kontras dhuwur (Ruang Peteng): 2000:1;
5. Kacepetan respon dhuwur (<2μS);
6. Suhu Operasi sing Amba;
7. Konsumsi daya sing luwih murah.