| Jinis Tampilan | IPS-TFT-LCD |
| Bjeneng rand | WISEVISION |
| Sukuran | 00,85 inci |
| Piksel | Titik 128×128 |
| Arah Pandang | IPS/Gratis |
| Area Aktif (A).A) | 15.2064x 15.2064 mm |
| Ukuran Panel | 17,58 x 20,82 x 1,5 mm |
| Susunan warna | Garis Vertikal RGB |
| Werna | 65K |
| Padhang | 300 (Min)cd/m² |
| Antarmuka | SPI / MCU |
| Nomer Pin | 12 |
| IC Driver | GC9107 |
| Jinis Lampu Latar | 1LED PUTIH CHIP |
| Tegangan | 2.4~3.3 V |
| Bobot | Dilaporake |
| Suhu Operasional | -20 ~ +70 °C |
| Suhu Panyimpenan | -30 ~ +80°C |
N085-1212TBWIG42-H12 kuwi modul layar TFT-LCD IPS sudut amba 0,85 inci ukuran cilik. Panel TFT-LCD ukuran cilik iki nduwèni résolusi 128x128 piksel, IC kontroler GC9107 bawaan, ndhukung antarmuka SPI 4-kawat, kisaran voltase suplai (VDD) 2,4V~3,3V, padhange modul 300 cd/m², lan kontras 1200.
Modul iki ana ing mode layar langsung, lan panel kasebut nggunakake teknologi IPS (In plane Switching) sudut amba. Rentang tampilan kiwa: 80/tengen: 80/mudhun: 80/mudhun: 80 derajat. Panel IPS nduweni macem-macem sudut tampilan, warna sing cerah, lan gambar berkualitas tinggi sing jenuh lan alami. Iki cocog banget kanggo aplikasi kayata piranti sing bisa dienggo lan instrumen medis. Suhu operasi modul iki yaiku -20 ℃ nganti 70 ℃, lan suhu panyimpenan yaiku -30 ℃ nganti 80 ℃.
N085-1212TBWIG42-H12 dilengkapi IC driver GC9107 sing canggih, sing njamin kinerja sing lancar lan responsif. Iki njamin konten sampeyan dikirim kanthi sampurna tanpa lag utawa distorsi. Apa sampeyan lagi muter video resolusi dhuwur utawa nampilake grafis sing rinci, modul tampilan TFT iki bisa nangani kanthi gampang.