| Jinis Tampilan | IPS-TFT-LCD |
| Jeneng merek | WISEVISION |
| Ukuran | 0,96 inci |
| Piksel | Titik 80×160 |
| Arah Pandang | IPS/Gratis |
| Area Aktif (AA) | 10,8 × 21,7 mm |
| Ukuran Panel | 13,5×27,95×1,5 mm |
| Werna | 65K |
| Padhang | 400 (Minimal) cd/m² |
| Antarmuka | SPI / MCU |
| Nomer Pin | 13 |
| IC Driver | ST7735S |
| Jinis Lampu Latar | 1 LED PUTIH CHIP |
| Tegangan | -0.3~4.6 V |
| Suhu Operasional | -20 ~ +70 °C |
| Suhu Panyimpenan | -30 ~ +80°C |
N096-1608TBBIG11-H13 kuwi modul layar LCD TFT cilik IPS 0,96 inci sing bakal ngowahi pengalaman visual sampeyan. Modul layar TFT iki nduwèni resolusi 80 x 160 piksel lan dirancang kanggo ngirim gambar sing cetha lan urip banget.
Modul tampilan iki wis dipasang nganggo IC kontroler ST7735S lan ndhukung antarmuka SPI 4-kawat kanggo njamin komunikasi sing lancar lan efisien antarane tampilan lan piranti. Rentang voltase suplai (VDD) sing amba saka 2.5V nganti 3.3V ndadekake kompatibel karo macem-macem sistem elektronik, sing nyedhiyakake fleksibilitas lan kemudahan panggunaan.
Salah sawijining fitur unggulan saka layar TFT LCD 0,96 inci iki yaiku panel IPS (In-Plane Switching) bawaan. Teknologi iki nawakake sudut pandang sing luwih amba kiwa: 80 / tengen: 80 / ndhuwur: 80 / ngisor: 80 derajat (khas), saengga pangguna bisa nikmati visual sing jelas lan jelas saka kabeh sudut. Apa sampeyan lagi nonton video, ndeleng foto, utawa main game, layar iki njamin pengalaman visual sing unggul.
Kanthi padhange modul 400 cd/m² lan rasio kontras 800, modul layar LCD TFT iki menehi warna sing sugih lan dinamis kanggo nguripake konten sampeyan. Apa sampeyan nggunakake kanggo aplikasi industri, elektronik konsumen utawa piranti sing bisa dipakai, layar iki njamin kualitas gambar sing apik banget.
N096-1608TBBIG11-H13 cocok banget kanggo aplikasi kayata piranti sing bisa dienggo, instrumen medis, Rokok Elektrik. Suhu operasi modul iki yaiku -20 ℃ nganti 70 ℃, lan suhu panyimpenan yaiku -30 ℃ nganti 80 ℃.