| Jinis Tampilan | IPS-TFT-LCD |
| Jeneng merek | WISEVISION |
| Ukuran | 0,71 inci |
| Piksel | Titik 160×160 |
| Arah Pandang | IPS/Gratis |
| Area Aktif (AA) | 18×18 mm |
| Ukuran Panel | 20,12×22,3×1,81 mm |
| Susunan warna | Garis Vertikal RGB |
| Werna | 65K |
| Padhang | 350 (Minimal)cd/m² |
| Antarmuka | RGB |
| Nomer Pin | 12 |
| IC Driver | GC9D01 |
| Jinis Lampu Latar | 1 LED PUTIH CHIP |
| Tegangan | 2.5~3.3 V |
| Bobot | Dilaporake |
| Suhu Operasional | -20 ~ +70 °C |
| Suhu Panyimpenan | -30 ~ +80°C |
N071-1616TBBIG01-H12 kuwi layar IPS TFT-LCD bunder kanthi layar diameter 0,71 inci kanthi resolusi 160x160 piksel. Layar TFT bunder iki kasusun saka panel IPS TFT-LCD sing dibangun nganggo IC driver GC9D01 sing bisa komunikasi liwat antarmuka SPI.
N071-1616TBBIG01-H12 kuwi panel IPS (In plane Switching) sing diadopsi, sing nduweni kaunggulan kontras sing luwih dhuwur, latar mburi ireng sejati nalika tampilan utawa piksel mati lan sudut pandang sing luwih amba Kiwa: 80 / Tengen: 80 / Munggah: 80 / Mudhun: 80 derajat (khas), rasio kontras 1.200:1 (nilai khas), padhange 350 cd/m².
Tegangan catu daya LCM yaiku saka 2.4V nganti 3.3V, nilai khas 2.8V. Modul tampilan iki cocok kanggo piranti kompak, piranti sing bisa dienggo, produk otomatisasi omah, produk putih, sistem video, lan liya-liyane. Modul iki bisa dioperasikake ing suhu saka -20℃ nganti + 70℃ lan suhu panyimpenan saka -30℃ nganti +80℃.