| Jinis Tampilan | OLED |
| Jeneng merek | WISEVISION |
| Ukuran | 1,54 inci |
| Piksel | Titik 64×128 |
| Mode Tampilan | Matriks Pasif |
| Area Aktif (AA) | 17,51×35,04 mm |
| Ukuran Panel | 21,51×42,54×1,45 mm |
| Werna | Putih |
| Padhang | 70 (Min)cd/m² |
| Metode Nyetir | Pasokan eksternal |
| Antarmuka | I²C/4-kawat SPI |
| Kewajiban | 1/64 |
| Nomer Pin | 13 |
| IC Driver | SSD1317 |
| Tegangan | 1.65-3.3 V |
| Bobot | Dilaporake |
| Suhu Operasional | -40 ~ +70 °C |
| Suhu Panyimpenan | -40 ~ +85°C |
Modul Layar OLED Grafis X154-6428TSWXG01-H13 1,54 inci
Spesifikasi Teknis:
Fitur Utama:
Aplikasi:
Kauntungan Kinerja:
Modul OLED X154-6428TSWXG01-H13 kita nyedhiyakake:
Apa sebabe milih Modul iki?
Para insinyur lan desainer milih layar OLED iki amarga:
1. Tipis–Ora perlu lampu latar, bisa ngetokake dhewe;
2. Sudut pandang amba: Derajat bebas;
3. Padhange Dhuwur: 95 cd/m²;
4. Rasio kontras dhuwur (Ruang Peteng): 10000:1;
5. Kacepetan respon dhuwur (<2μS);
6. Suhu Operasi sing Amba;
7. Konsumsi daya sing luwih murah.