| Jinis Tampilan | IPS-TFT-LCD |
| Jeneng merek | WISEVISION |
| Ukuran | 10,1 inci |
| Piksel | 1024×600 Titik |
| Arah Pandang | IPS/Gratis |
| Area Aktif (AA) | 222,72×125,28 mm |
| Ukuran Panel | 235 × 143 × 3,5 mm |
| Susunan warna | Garis Vertikal RGB |
| Werna | 16.7 yuta |
| Padhang | 250 (Minimal)cd/m² |
| Antarmuka | RGB 8-bit paralel |
| Nomer Pin | 15 |
| IC Driver | Dilaporake |
| Jinis Lampu Latar | LED PUTIH |
| Tegangan | 3.0~3.6 V |
| Bobot | Dilaporake |
| Suhu Operasional | -20 ~ +70 °C |
| Suhu Panyimpenan | -30 ~ +80°C |
B101N535C-27A kuwi modul layar TFT-LCD 10,1 inci; digawe kanthi resolusi 1024 × 600 piksel. Panel layar iki nduweni dimensi modul 235 × 143 × 3,5 mm lan ukuran AA 222,72 × 125,28 mm. Mode tampilan biasane putih, lan antarmukane RGB. Layar iki nduweni garansi 12 sasi lan kasedhiya minangka pasokan pabrik. Layar iki bisa digunakake ing macem-macem aplikasi kayata sistem navigasi mobil, pamuter media portabel, sistem kontrol industri, lan liya-liyane. Modul TFT iki bisa dioperasikake ing suhu saka -20 ℃ nganti +70 ℃; suhu panyimpenane wiwit saka -30 ℃ nganti +80 ℃.
Layar LCD TFT B101N535C-27A 10.1" ndhukung teknologi CTP (Capacitive Touch Panel), sing ngidini antarmuka panganggo sing luwih intuitif lan responsif dibandhingake karo layar tutul resistif. Teknologi layar tutul kapasitif adhedhasar prinsip ndeteksi owah-owahan kapasitansi ing permukaan panel tutul.
Panel tutul kasusun saka lapisan konduktif transparan ing ndhuwur panel tampilan lan IC kontroler sing ngrasakake owah-owahan kapasitansi sing disebabake dening sentuhan manungsa. Panel iki nyedhiyakake respon input sing luwih akurat lan tepat lan nduweni umur sing luwih dawa tinimbang layar tutul resistif.