| Jinis Tampilan | OLED |
| Jeneng merek | WISEVISION |
| Ukuran | 0,35 inci |
| Piksel | 20 Ikon |
| Mode Tampilan | Matriks Pasif |
| Area Aktif (AA) | 7.7582×2.8 mm |
| Ukuran Panel | 12.1×6×1.2 mm |
| Werna | Putih/Ijo |
| Padhang | 300 (Min)cd/m² |
| Metode Nyetir | Pasokan internal |
| Antarmuka | MCU-IO |
| Kewajiban | 1/4 |
| Nomer Pin | 9 |
| IC Driver | |
| Tegangan | 3.0-3.5 V |
| Suhu Operasional | -30 ~ +70 °C |
| Suhu Panyimpenan | -40 ~ +80°C |
Salah sawijining fitur utama layar OLED segmen 0,35 inci kita yaiku efek tampilan sing apik banget. Layar iki nggunakake teknologi OLED kanggo njamin visual sing jelas lan jelas, saengga pangguna bisa navigasi menu lan ndeleng informasi kanthi gampang kanthi jelas. Apa iku mriksa level baterei rokok elektrik utawa ngawasi kemajuan tali skipping cerdas sampeyan, layar OLED kita njamin pengalaman pangguna sing imersif lan nyenengake.
Layar segmen OLED kita ora winates ing siji aplikasi; nanging, layar iki nduweni kegunaan dhewe-dhewe ing macem-macem piranti elektronik. Saka rokok elektrik nganti kabel data, saka tali skipping cerdas nganti pulpen cerdas, layar multi-fungsi iki bisa diintegrasikan kanthi lancar menyang akeh produk. Kemampuan adaptasine ndadekake layar iki dadi pilihan utama kanggo produsen sing pengin nambah piranti kanthi tampilan modern lan menarik sacara visual.
Sing ndadekake layar OLED segmen 0,35 inci iki unik yaiku efektifitas biaya. Ora kaya layar OLED tradisional, layar segmen kita ora mbutuhake sirkuit terpadu (IC). Kanthi mbusak komponen iki, kita nyuda biaya produksi kanthi signifikan, sing ngasilake produk sing luwih terjangkau tanpa ngorbanake kinerja. Iki ndadekake layar OLED kita dadi pilihan sing menarik kanggo bisnis sing pengin nggabungake layar berkualitas tinggi nalika njaga rega sing kompetitif.
Ing ngisor iki kaluwihane layar OLED daya rendah iki:
1. Tipis–Ora perlu lampu latar, bisa ngetokake dhewe;
2. Sudut pandang amba: Derajat bebas;
3. Padhange Dhuwur: 270 cd/m²;
4. Rasio kontras dhuwur (Ruang Peteng): 2000:1;
5. Kacepetan respon dhuwur (<2μS);
6. Suhu Operasi sing Amba;
7. Konsumsi daya sing luwih murah.