| Jinis Tampilan | IPS-TFT-LCD |
| Jeneng merek | WISEVISION |
| Ukuran | 7.0 inci |
| Piksel | Titik 800×480 |
| Arah Pandang | IPS/Gratis |
| Area Aktif (AA) | 153,84×85,632 mm |
| Ukuran Panel | 164,90×100×3,5 mm |
| Susunan warna | Garis Vertikal RGB |
| Werna | 16.7 yuta |
| Padhang | 350 (Minimal)cd/m² |
| Antarmuka | RGB 8-bit paralel |
| Nomer Pin | 15 |
| IC Driver | 1*EK9716BD4 1*EK73002AB2 |
| Jinis Lampu Latar | 27 LED PUTIH CHIP |
| Tegangan | 3.0~3.6 V |
| Bobot | Dilaporake |
| Suhu Operasional | -20 ~ +70 °C |
| Suhu Panyimpenan | -30 ~ +80°C |
B070TN333C-27A kuwi modul tampilan TFT-LCD 7 inci; digawe kanthi resolusi 800x480 piksel. Panel tampilan iki nduweni dimensi modul 164,90×100×3,5 mm lan ukuran AA 153,84×85,632 mm. Mode tampilan biasane putih, lan antarmukane RGB. Layar iki nduweni garansi 12 sasi lan kasedhiya minangka pasokan pabrik. Layar iki terintegrasi karo IC driver EK9716BD4 lan EK73002AB2 ing modul kasebut. Kisaran voltase pasokan antarmuka 3,0V nganti 3,6V. Layar iki bisa digunakake ing macem-macem aplikasi kayata sistem navigasi mobil, pamuter media portabel, sistem kontrol industri, lan liya-liyane. Modul TFT iki bisa dioperasikake ing suhu saka -20℃ nganti +70℃; suhu panyimpenane saka -30℃ nganti +80℃.
Layar LCD TFT B070TN333C-27A 7" ndhukung teknologi CTP (Capacitive Touch Panel), sing ngidini antarmuka panganggo sing luwih intuitif lan responsif dibandhingake karo layar tutul resistif. Teknologi layar tutul kapasitif adhedhasar prinsip ndeteksi owah-owahan kapasitansi ing permukaan panel tutul.
Panel tutul kasusun saka lapisan konduktif transparan ing ndhuwur panel tampilan lan IC kontroler sing ngrasakake owah-owahan kapasitansi sing disebabake dening sentuhan manungsa. Panel iki nyedhiyakake respon input sing luwih akurat lan tepat lan nduweni umur sing luwih dawa tinimbang layar tutul resistif.