| Jinis Tampilan | IPS-TFT-LCD |
| Jeneng merek | WISEVISION |
| Ukuran | 4.30 inci |
| Piksel | Titik 480×272 |
| Arah Pandang | IPS/Gratis |
| Area Aktif (AA) | 95,04×53,86 mm |
| Ukuran Panel | 67.30×105.6×3.0 mm |
| Susunan warna | Garis Vertikal RGB |
| Werna | 262K |
| Padhang | 300 cd/m² |
| Antarmuka | RGB |
| Nomer Pin | 15 |
| IC Driver | NV3047 |
| Jinis Lampu Latar | 7 LED PUTIH CHIP |
| Tegangan | 3.0~3.6 V |
| Bobot | Dilaporake |
| Suhu Operasional | -20 ~ +70 °C |
| Suhu Panyimpenan | -30 ~ +80°C |
043B113C-07A kuwi layar IPS TFT-LCD 4,3 inci kanthi modul tampilan LCD sudut pandang amba, kanthi resolusi layar warna lengkap 480x272, IC driver NV3047 internal, lan dhukungan antarmuka RGB 24bit.
Modul IPS TFT iki nduwèni padhange 300 cd/m² (nilai khas), rasio aspek layar 16:9, kontras 1000 (nilai khas), lan kaca mengkilat.
043B113C-07A ngadopsi teknologi panel IPS (In plane Switching) kanthi sudut pandang paling amba, kanthi rentang tampilan kiwa: 85/tengen: 85/ndhuwur: 85/ngisor: 85 derajat.
Panel IPS nduwèni sudut pandang sing amba, warna sing padhang, lan gambar berkualitas tinggi sing jenuh lan alami.
Suhu kerja modul iki yaiku -20 ℃ nganti +70 ℃, lan suhu panyimpenan yaiku -30 ℃ nganti +80 ℃.