| Jinis Tampilan | OLED |
| Jeneng merek | WISEVISION |
| Ukuran | 1,54 inci |
| Piksel | Titik 128×64 |
| Mode Tampilan | Matriks Pasif |
| Area Aktif (AA) | 35,052×17,516 mm |
| Ukuran Panel | 42,04×27,22×1,4 mm |
| Werna | Putih |
| Padhang | 100 (Min)cd/m² |
| Metode Nyetir | Pasokan eksternal |
| Antarmuka | SPI Paralel/I²C/4-kawat |
| Kewajiban | 1/64 |
| Nomer Pin | 24 |
| IC Driver | SSD1309 |
| Tegangan | 1.65-3.3 V |
| Bobot | Dilaporake |
| Suhu Operasional | -40 ~ +70 °C |
| Suhu Panyimpenan | -40 ~ +85°C |
X154-2864KSWTG01-C24: Modul Layar OLED SPI 1,54" Kinerja Tinggi
X154-2864KSWTG01-C24 kuwi layar SPI OLED 128×64 piksel kanthi ukuran diagonal 1,54 inci**, sing nawakake grafis sing cetha kanthi faktor bentuk ultra-kompak. Kanthi dimensi modul 42,04×27,22×1,4mm lan area aktif (AA) 35,052×17,516mm, modul OLED Chip-on-Glass (COG) iki nggabungake desain sing entheng, konsumsi daya sing sithik, lan profil sing ramping—cocok kanggo aplikasi sing sensitif marang ruang.
Fitur Utama:
Kontroler Canggih (IC SSD1309): Njamin kinerja sing bisa diandalake kanthi dhukungan kanggo antarmuka SPI paralel, I²C, lan 4-kawat.
Rentang Operasi sing Amba: Fungsine sampurna ing lingkungan -40℃ nganti +70℃, kanthi toleransi panyimpenan saka -40℃ nganti +85℃.
Aplikasi Serbaguna: Sampurna kanggo **piranti omah cerdas, sistem POS finansial, instrumen genggam, tampilan otomotif, peralatan medis, lan solusi IoT.
Apa sebabé milih Modul OLED iki?
Kajelasan Unggul: Panel PMOLED resolusi dhuwur ngasilake visual sing cetha lan cerah.
Hemat Energi: Dioptimalake kanggo konsumsi daya minimal tanpa ngorbanake padhange.
Kuat & Andal: Dirancang kanggo awet ing kahanan sing nuntut.
Minangka solusi tampilan OLED/PMOLED sing unggul, X154-2864KSWTG01-C24 unggul amarga kinerja sing luar biasa, desain sing kompak, lan kompatibilitas sing jembar. Apa iku kanggo piranti sing bisa dipakai, HMI industri, utawa elektronik konsumen, iki nyetel patokan kanggo kualitas lan inovasi.
Tingkatkan Teknologi Layar Sampeyan nganggo Solusi OLED Canggih
1. Tipis–Ora perlu lampu latar, bisa ngetokake dhewe;
2. Sudut pandang amba: Derajat bebas;
3. Padhange Dhuwur: 100 (Min)cd/m²;
4. Rasio kontras dhuwur (Ruang Peteng): 2000:1;
5. Kacepetan respon dhuwur (<2μS);
6. Suhu Operasi sing Amba;
7. Konsumsi daya sing luwih murah.