| Jinis Tampilan | OLED |
| Jeneng merek | WISEVISION |
| Ukuran | 2,23 inci |
| Piksel | Titik 128×32 |
| Mode Tampilan | Matriks Pasif |
| Area Aktif (AA) | 55,02×13,1 mm |
| Ukuran Panel | 62×24×2.0 mm |
| Werna | Putih/Biru/Kuning |
| Padhang | 120 (Minimal)cd/m² |
| Metode Nyetir | Pasokan eksternal |
| Antarmuka | SPI Paralel/I²C/4-kawat |
| Kewajiban | 1/32 |
| Nomer Pin | 24 |
| IC Driver | SSD1305 |
| Tegangan | 1.65-3.3 V |
| Bobot | Dilaporake |
| Suhu Operasional | -40 ~ +85 °C |
| Suhu Panyimpenan | -40 ~ +85°C |
X223-2832ASWCG02-C24 kuwi layar OLED Grafis COG 2,23”, digawe kanthi resolusi 128x32 piksel. Modul layar OLED iki nduweni dimensi garis luar 62×24×2,0 mm lan ukuran AA 55,02×13,1 mm;
Modul iki wis dibangun nganggo IC kontroler SSD1305; bisa didhukung antarmuka paralel, SPI 4-baris, lan I²C; voltase pasokan logika yaiku 3.0V (nilai khas), 1/32 tugas nyopir.
X223-2832ASWCG02-C24 minangka layar OLED struktur COG, modul OLED iki cocok kanggo aplikasi omah cerdas, POS keuangan, instrumen genggam, piranti teknologi cerdas, otomotif, piranti sing bisa dipakai cerdas, instrumen medis, lan liya-liyane. Modul OLED bisa dioperasikake ing suhu saka -40℃ nganti +85℃; suhu panyimpenane wiwit saka -40℃ nganti +85℃.
1. Tipis–Ora perlu lampu latar, bisa ngetokake dhewe;
2. Sudut pandang amba: Derajat bebas;
3. Padhange Dhuwur: 140 cd/m²;
4. Rasio kontras dhuwur (Ruang Peteng): 2000:1;
5. Kacepetan respon dhuwur (<2μS);
6. Suhu Operasi sing Amba;
7. Konsumsi daya sing luwih murah.
Kita bungah banget bisa ngenalake modul tampilan OLED 2,23 inci sing inovatif, inovasi sing ringkes nanging kuat sing dirancang kanggo aplikasi sing winates papan. Kanthi resolusi titik 128x32 sing cetha, layar cilik iki menehi visual sing tajem lan cerah kanthi kejelasan sing luar biasa, nggunakake teknologi OLED canggih kanggo ngilangi kabutuhan lampu latar. Asilé yaiku efisiensi energi sing unggul, nol lampu latar sing ora ana, lan rasio kontras sing nggumunake sing nguripake konten.
Dirancang kanggo fleksibilitas, modul iki bisa diintegrasi kanthi lancar menyang piranti sing bisa dipakai, piranti omah cerdas, lan elektronik kompak, amarga kompatibilitas sing jembar karo mikrokontroler lan rentang voltase sing amba. Sudut pandang sing amba njamin keterbacaan ing macem-macem kondisi cahya, saengga cocog kanggo gadget ruangan utawa tampilan multi-sudut. Senadyan profil ultra-ramping lan desain sing entheng, modul iki njaga kinerja sing kuat, nawakake kesederhanaan plug-and-play kanggo integrasi sistem sing gampang.
Nggabungake kaluwihan OLED sing paling canggih—werna sing cerah, konsumsi daya sing sithik, lan linuwih—karo faktor bentuk sing siap kanggo masa depan, modul tampilan iki nemtokake maneh solusi visual sing ringkes. Apa iku kanggo prototipe utawa produksi massal, modul iki nguatake para pangembang kanggo ningkatake pengalaman pangguna tanpa ngorbanake papan utawa kualitas. Minangka pengubah game sejati ing teknologi tampilan, modul iki nyetel standar anyar kanggo inovasi ing elektronik modern.
1. Tipis–Ora perlu lampu latar, bisa ngetokake dhewe;
2. Sudut pandang amba: Derajat bebas;
3. Padhange Dhuwur: 140 cd/m²;
4. Rasio kontras dhuwur (Ruang Peteng): 2000:1;
5. Kacepetan respon dhuwur (<2μS);
6. Suhu Operasi sing Amba;
7. Konsumsi daya sing luwih murah.