| Jinis Tampilan | IPS-TFT-LCD |
| Jeneng merek | WISEVISION |
| Ukuran | 1,46 inci |
| Piksel | Titik 80×160 |
| Arah Pandang | Kabeh Ulasan |
| Area Aktif (AA) | 16,18×32,35 mm |
| Ukuran Panel | 18,08×36,52×2,1 mm |
| Susunan warna | Garis Vertikal RGB |
| Werna | 65 K |
| Padhang | 350 (Minimal)cd/m² |
| Antarmuka | SPI 4 Jalur |
| Nomer Pin | 13 |
| IC Driver | GC9107 |
| Jinis Lampu Latar | 3 LED PUTIH |
| Tegangan | -0.3~4.6 V |
| Bobot | 1.1 |
| Suhu Operasional | -20 ~ +70 °C |
| Suhu Panyimpenan | -30 ~ +80°C |
N146-0816KTBPG41-H13 kuwi layar IPS TFT-LCD 1,46 inci kanthi resolusi 80x160 piksel. Ndhukung macem-macem antarmuka kayata SPI, MCU lan RGB, nyedhiyakake fleksibilitas kanggo integrasi sing lancar menyang proyek apa wae. Padhange layar 350 cd/m² njamin visual sing jelas lan jelas sanajan ing kondisi cahya sing padhang. Monitor iki nggunakake IC driver GC9107 sing canggih kanggo njamin kinerja sing lancar lan efisien.
N146-0816KTBPG41-H13 nggunakake teknologi IPS (In plane Switching) sudut amba. Rentang tampilan kiwa: 80/tengen: 80/munggah: 80/mudhun: 80 derajat. Rasio kontras 800:1, lan rasio aspek 3:4 (nilai khas). Tegangan suplai kanggo analog yaiku saka -0.3V nganti 4.6V (nilai khas yaiku 2.8V). Panel IPS nduweni macem-macem sudut pandang, warna sing cerah, lan gambar berkualitas tinggi sing jenuh lan alami. Modul TFT-LCD iki bisa digunakake ing suhu saka -20℃ nganti +70℃, lan suhu panyimpenane saka -30℃ nganti +80℃.