| Jinis Tampilan | IPS-TFT-LCD |
| Jeneng merek | WISEVISION |
| Ukuran | 1,53 inci |
| Piksel | Titik 360×360 |
| Arah Pandang | Kabeh Tampilan |
| Area Aktif (AA) | 38,16×38,16 mm |
| Ukuran Panel | 40,46×41,96×2,16mm |
| Susunan warna | Garis Vertikal RGB |
| Werna | 262K |
| Padhang | 400 (Min)cd/m² |
| Antarmuka | QSPI |
| Nomer Pin | 16 |
| IC Driver | ST77916 |
| Jinis Lampu Latar | 3 LED PUTIH CHIP |
| Tegangan | 2.4~3.3 V |
| Bobot | Dilaporake |
| Suhu Operasional | -20 ~ +70 °C |
| Suhu Panyimpenan | -30 ~ +80°C |
N150-3636KTWIG01-C16 kuwi Modul TFT-LCD kanthi layar bunder diagonal 1,53 inci lan resolusi 360*360 piksel. Layar LCD bunder iki nganggo panel QSPI, sing nduweni kaluwihan kontras sing luwih dhuwur, latar mburi ireng kebak nalika tampilan utawa piksel mati, lan sudut pandang sing luwih amba Kiwa:80 / Tengen:80 / Munggah:80 / Mudhun:80 derajat (khas), rasio kontras 1500:1 (nilai khas), padhange 400 cd/m² (nilai khas), lan permukaan kaca anti-silau.
Modul iki wis dipasang nganggo IC driver ST77916 sing bisa ndhukung liwat antarmuka QSPI. Tegangan catu daya LCM yaiku saka 2.4V nganti 3.3V, nilai khas 2.8V. Modul tampilan iki cocok kanggo piranti kompak, piranti sing bisa dienggo, produk otomatisasi omah, produk putih, sistem video, instrumen medis, lan liya-liyane. Modul iki bisa dioperasikake ing suhu saka -20℃ nganti + 70℃ lan suhu panyimpenan saka -30℃ nganti +80℃.
Macem-macem tampilan: Kalebu Monochrome OLED, TFT, CTP;
Solusi tampilan: Kalebu nggawe perkakas, FPC khusus, lampu latar lan ukuran; Dhukungan teknis lan desain-in
Pangerten sing jero lan lengkap babagan aplikasi pungkasan;
Analisis kauntungan biaya lan kinerja saka macem-macem jinis tampilan;
Panjelasan lan kerjasama karo pelanggan kanggo nemtokake teknologi tampilan sing paling cocog;
Nggarap perbaikan terus-terusan ing teknologi proses, kualitas produk, penghematan biaya, jadwal pengiriman, lan liya-liyane.
P: 1. Apa aku bisa njaluk pesenan conto?
A: Ya, kita nampa pesenan sampel kanggo nyoba lan mriksa kualitas.
P: 2. Pira suwene wektu tunggu kanggo sampel?
A: Sampel saiki butuh 1-3 dina, sampel khusus butuh 15-20 dina.
P: 3. Apa sampeyan duwe watesan MOQ?
A: MOQ kita yaiku 1PCS.
P: 4. Garansine piro suwene?
A: 12 Sasi.
P: 5. Ekspres apa sing kerep digunakake kanggo ngirim conto?
A: Biasane kita ngirim conto liwat DHL, UPS, FedEx utawa SF. Biasane butuh 5-7 dina kanggo tekan.
P: 6. Apa jangka wektu pembayaran sing bisa ditampa?
A: Biasane istilah pembayaran kita yaiku T/T. Liyane bisa dirembug.