| Jinis Tampilan | OLED |
| Jeneng merek | WISEVISION |
| Ukuran | 0,77 inci |
| Piksel | Titik 64×128 |
| Mode Tampilan | Matriks Pasif |
| Area Aktif (AA) | 9,26×17,26 mm |
| Ukuran Panel | 12,13×23,6×1,22 mm |
| Werna | Monokrom (Putih) |
| Padhang | 180 (Minimal)cd/m² |
| Metode Nyetir | Pasokan internal |
| Antarmuka | SPI 4-kawat |
| Kewajiban | 1/128 |
| Nomer Pin | 13 |
| IC Driver | SSD1312 |
| Tegangan | 1.65-3.5 V |
| Bobot | Dilaporake |
| Suhu Operasional | -40 ~ +70 °C |
| Suhu Panyimpenan | -40 ~ +85°C |
X087-2832TSWIG02-H14 yaiku modul tampilan OLED matriks pasif Grafis 0,87 inci sing digawe saka titik 128x32.
Layar 0,87" iki nduwèni ukuran garis modul 28,54×8,58×1,2 mm lan ukuran Area Aktif 22,38×5,58 mm.
Modul iki dibangun nganggo IC SSD1312, ndhukung antarmuka I²C, catu daya 3V.
Modul iki minangka layar OLED struktur COG sing ora butuh lampu latar (mancarake dhewe); entheng lan konsumsi daya sing sithik.
Tegangan catu daya kanggo logika yaiku 2.8V (VDD), lan tegangan catu daya kanggo tampilan yaiku 9V (VCC). Arus kanthi tampilan papan catur 50% yaiku 9V (kanggo warna putih), tugas nyopir 1/32.
Layar OLED ukuran cilik 0,87 inci iki cocok kanggo piranti sing bisa dienggo, rokok elektrik, piranti perawatan pribadi, piranti portabel, pena perekam swara, piranti kesehatan, lan liya-liyane. Modul X087-2832TSWIG02-H14 bisa dioperasikake ing suhu saka -40℃ nganti +70℃; suhu panyimpenane wiwit saka -40℃ nganti +85℃.
Pilih panel OLED X087-2832TSWIG02-H14 lan rasakake masa depan teknologi tampilan. Faktor bentuk sing cilik, resolusi sing cetha, padhange sing apik banget, lan pilihan antarmuka sing serbaguna ndadekake sampurna kanggo proyek apa wae. Tingkatake pengalaman visual produk sampeyan lan libatkan pamirsa nganggo panel OLED X087-2832TSWIG02-H14.
1. Tipis–Ora perlu lampu latar, bisa ngetokake dhewe;
2. Sudut pandang amba: Derajat bebas;
3. Padhange Dhuwur: 120 (Min)cd/m²;
4. Rasio kontras dhuwur (Ruang Peteng): 10000:1;
5. Kacepetan respon dhuwur (<2μS);
6. Suhu Operasi sing Amba;
7. Konsumsi daya sing luwih murah.
Modul OLED dot matrix 128×32 0,87 inci ngowahi solusi visual sing kompak, menehi kinerja sing luar biasa ing faktor bentuk ultra-tipis sing cocog kanggo aplikasi sing winates papan.
Kinerja Visual sing Ora Ana Tandhingane
• Résolusi 128×32 sing cetha banget kanthi padhange 300cd/m²
• Tingkat ireng sejati kanthi rasio kontras tanpa wates (1.000.000:1)
• Wektu respon ultra-cepet 0,1ms ngilangi gerakan kabur
• Sudut pandang amba 178° kanthi akurasi warna sing konsisten
Dirancang kanggo Fleksibilitas
• Dimensi ultra-kompak (22.0×9.5×2.5mm) kanthi bezel 0.5mm
• Konsumsi daya sing sithik banget (khas 0,05W) nambah umur batere
• Kisaran suhu operasional -40°C nganti +85°C
• Tahan goncangan/getaran sing tundhuk karo MIL-STD-810G
Fitur Integrasi Cerdas
• Antarmuka mode ganda: SPI (10MHz) / I2C (400kHz)
• Kontroler SSD1306 onboard nganggo buffer pigura 128KB
• Kompatibilitas plug-and-play karo Arduino/Raspberry Pi
• Dhukungan pangembang sing komprehensif kalebu:
- Dokumentasi API sing rinci
- Conto kode kanggo platform utama
- Skema desain referensi
Solusi Aplikasi
✓ Teknologi sing bisa dienggo: Jam tangan pinter, pelacak kebugaran
✓ Piranti medis: Monitor portabel, piranti diagnostik
✓ HMI Industri: Panel kontrol, piranti pangukuran
✓ IoT Konsumen: Pengontrol omah cerdas, game mini
Saiki Kasedhiya kanthi Dhukungan Teknis Lengkap
Hubungi tim penjualan kami kanggo:
• Pilihan konfigurasi khusus
• Regane volume
• Piranti evaluasi