N286-3796KBWIG01-C24 kuwi modul layar TFT-LCD IPS sudut amba 2,86 inci ukuran cilik. Panel TFT-LCD ukuran cilik iki nduwèni résolusi 376×960 piksel. Modul layar iki wis dipasang nganggo IC kontroler ST7701S, ndhukung antarmuka MIPI, kisaran voltase suplai (VDD) 2,4V~3,3V, padhange modul 350 cd/m² (nilai khas), lan kontras 1200 (nilai khas).
Modul layar TFT-LCD 2,86 inci iki nganggo mode potret, lan panel kasebut nggunakake teknologi IPS (In plane Switching) sudut amba. Rentang tampilan kiwa: 80/tengen: 80/mudhun: 80/mudhun: 80 derajat. Panel kasebut nduweni macem-macem perspektif, warna sing cerah, lan gambar berkualitas tinggi kanthi sifat jenuh. Modul iki cocok banget kanggo aplikasi kayata piranti sing bisa dienggo, piranti genggam, sistem pemantauan keamanan. Suhu operasi modul iki yaiku -20 ℃ nganti 70 ℃, lan suhu panyimpenan yaiku -30 ℃ nganti 80 ℃.
| Jinis Tampilan | IPS-TFT-LCD |
| Bjeneng rand | WISEVISION |
| Sukuran | 2.86inci |
| Piksel | 376×960 Titik |
| Arah Pandang | IPS/Gratis |
| Area Aktif (A.A) | 26,51×67,68 mm |
| Ukuran Panel | 31,2×76,6×2,13 mm |
| Susunan warna | Garis Vertikal RGB |
| Werna | 262K |
| Padhang | 320 (Minimal)cd/m² |
| Antarmuka | MIPI |
| Nomer Pin | 24 |
| IC Driver | ST7701S |
| Jinis Lampu Latar | 4 LED PUTIH CHIP |
| Tegangan | 2.4~3.3 V |
| Bobot | 1.2 |
| Suhu Operasional | -20 ~ +70 °C |
| Suhu Panyimpenan | -30 ~ +80°C |
Macem-macem tampilan: Kalebu Monochrome OLED, TFT, CTP;
Solusi tampilan: Kalebu nggawe perkakas, FPC khusus, lampu latar lan ukuran; Dhukungan teknis lan desain-in
Pangerten sing jero lan lengkap babagan aplikasi pungkasan;
Analisis kauntungan biaya lan kinerja saka macem-macem jinis tampilan;
Panjelasan lan kerjasama karo pelanggan kanggo nemtokake teknologi tampilan sing paling cocog;
Nggarap perbaikan terus-terusan ing teknologi proses, kualitas produk, penghematan biaya, jadwal pengiriman, lan liya-liyane.
P: 1. Apa aku bisa njaluk pesenan conto?
A: Ya, kita nampa pesenan sampel kanggo nyoba lan mriksa kualitas.
P: 2. Pira suwene wektu tunggu kanggo sampel?
A: Sampel saiki butuh 1-3 dina, sampel khusus butuh 15-20 dina.
P: 3. Apa sampeyan duwe watesan MOQ?
A: MOQ kita yaiku 1PCS.
P: 4. Garansine piro suwene?
A: 12 Sasi.
P: 5. Ekspres apa sing kerep digunakake kanggo ngirim conto?
A: Biasane kita ngirim conto liwat DHL, UPS, FedEx utawa SF. Biasane butuh 5-7 dina kanggo tekan.
P: 6. Apa jangka wektu pembayaran sing bisa ditampa?
A: Biasane istilah pembayaran kita yaiku T/T. Liyane bisa dirembug.