| Jinis Tampilan | OLED |
| Jeneng merek | WISEVISION |
| Ukuran | 1,40 inci |
| Piksel | Titik 160×160 |
| Mode Tampilan | Matriks Pasif |
| Area Aktif (AA) | 25×24,815 mm |
| Ukuran Panel | 29×31.9×1.427 mm |
| Werna | Putih |
| Padhang | 100 (Min)cd/m² |
| Metode Nyetir | Pasokan eksternal |
| Antarmuka | 8-bit 68XX/80XX Paralel, SPI 4-kawat, I2C |
| Kewajiban | 1/160 |
| Nomer Pin | 30 |
| IC Driver | CH1120 |
| Tegangan | 1.65-3.5 V |
| Bobot | Dilaporake |
| Suhu Operasional | -40 ~ +85 °C |
| Suhu Panyimpenan | -40 ~ +85°C |
X140-6060KSWAG01-C30 kuwi modul tampilan OLED grafis COG 1,40"; digawe saka 160×160 piksel. Modul OLED iki wis dipasang nganggo IC kontroler CH1120; ndhukung antarmuka SPI Paralel/I²C/4-kawat.
Modul COG OLED iku tipis banget, entheng lan konsumsi dayane sithik, apik banget kanggo instrumen genggam, piranti sing bisa dienggo, piranti medis cerdas, instrumen medis, lan liya-liyane.
Modul layar OLED bisa beroperasi ing suhu saka -40℃ nganti +85℃; suhu panyimpenane saka -40℃ nganti +85℃.
Ringkesane, modul tampilan OLED X140-6060KSWAG01-C30 minangka solusi kompak, resolusi dhuwur, lan serbaguna sing cocog kanggo macem-macem industri.
Kanthi desain sing entheng, konsumsi daya sing sithik, lan stabilitas suhu sing apik banget, iki minangka pilihan sing sampurna kanggo aplikasi wiwit saka peralatan instrumentasi nganti instrumen medis.
Rasakake visual sing nggumunake lan kinerja sing bisa diandalake nganggo modul OLED.
1. Tipis–Ora perlu lampu latar, bisa ngetokake dhewe;
2. Sudut pandang amba: Derajat bebas;
3. Padhange Dhuwur: 150 cd/m²;
4. Rasio kontras dhuwur (Ruang Peteng): 10000:1;
5. Kacepetan respon dhuwur (<2μS);
6. Suhu Operasi sing Amba;
7. Konsumsi daya sing luwih murah.