| Jinis Tampilan | IPS-TFT-LCD |
| Jeneng merek | WISEVISION |
| Ukuran | 1,33 inci |
| Piksel | Titik 240×240 |
| Arah Pandang | IPS/Gratis |
| Area Aktif (AA) | 23,4×23,4 mm |
| Ukuran Panel | 26,16×29,22×1,5 mm |
| Susunan warna | Garis Vertikal RGB |
| Werna | 65K |
| Padhang | 350 (Minimal)cd/m² |
| Antarmuka | SPI / MCU |
| Nomer Pin | 12 |
| IC Driver | ST7789V3 |
| Jinis Lampu Latar | 2 LED PUTIH CHIP |
| Tegangan | 2.4~3.3 V |
| Bobot | Dilaporake |
| Suhu Operasional | -20 ~ +70 °C |
| Suhu Panyimpenan | -30 ~ +80°C |
N133-2424TBBIG26-H12 kuwi Modul TFT-LCD kanthi layar kothak diagonal 1,33 inci lan résolusi 240x240 piksel.
Layar LCD kothak iki nganggo panel IPS, sing nduwèni kaluwihan kontras sing luwih dhuwur, latar mburi ireng kebak nalika tampilan utawa piksel mati, lan sudut pandang sing luwih amba yaiku Kiwa:80 / Tengen:80 / Munggah:80 / Mudhun:80 derajat (khas), rasio kontras 800:1 (nilai khas), padhange 350 cd/m² (nilai khas), lan permukaan kaca anti-silau.
Modul iki wis dibangun nganggo IC driver ST7789V3 sing bisa ndhukung liwat antarmuka SPI.
Tegangan catu daya LCM yaiku saka 2.4V nganti 3.3V, nilai khas 2.8V. Modul tampilan iki cocok kanggo piranti kompak, piranti sing bisa dienggo, produk otomatisasi omah, produk putih, sistem video, instrumen medis, lan liya-liyane.
Iki bisa digunakake ing suhu saka -20℃ nganti + 70℃ lan suhu panyimpenan saka -30℃ nganti +80℃.
①Pangerten sing jero lan lengkap babagan aplikasi pungkasan;
②Analisis kauntungan biaya lan kinerja saka macem-macem jinis tampilan;
③Panjelasan lan kerjasama karo pelanggan kanggo nemtokake teknologi tampilan sing paling cocog;
④Nggarap perbaikan terus-terusan ing teknologi proses, kualitas produk, penghematan biaya, jadwal pengiriman, lan liya-liyane.